Tekken 7 Do Pobrania

Tekken 7 jest następną częścią jednej z popularnych serii tzw. bijatyk, które rozwija firma Namco. Pracami nad nią kierował Katsushito Harada, który był odpowiedzialny również za wcześniejsze części serii. Po raz kolejni zainteresowani gracze mogą znaleźć się w skórze ulubionych bohaterów i wziąć udział w niesamowitych walkach, które są toczone na pełnych atrakcji arenach, posiadających wątki fabularne.

Dla przypomnienia warto zaznaczyć, że Tekken 7 to odsłona serii bijatyk, która swój początek ma w 1994r. Nowa odsłona, cały czas kierowana przez wspomnianego już Haradę, zawiera liczne nowości, ale jednocześnie zachowuje sporo ze znanych już graczom rozwiązań. Można wybrać postać z listy bardzo barwnych bohaterów, których twarze znane są już z poprzednich części albo zdecydować się na całkowicie nowego wojownika, z listy nowości. Każda z postaci posiada swój styl walki oraz indywidualne ciosy. Nowe walki odbywają się zarówno w lokalizacjach fikcyjnych, jak i prawdziwych, co jest dodatkowym atutem gry. W miarę walki i kolejnych etapów gracz ma możliwość poznawania fabuły, która z każdym poziomem odsłania swoje skomplikowane oblicze. Jest to efekt pracy twórców oraz spełnienie oczekiwań fanów bijatyk, którzy poza licznymi bohaterami z efektownymi stylami walki, chcą czegoś więcej – twórcy Tekkena 7 zdają sobie z tego sprawę.

Widać przy tym, że po nieudanej premierze Street Fighter V Namco Studios wiele się nauczyło i produkując Tekken 7 wiedziało, że gracze oczekują czegoś więcej. Mark Religios menadżer marki powiedział „Widzimy to po trendach, jakie panują w gatunku bijatyk. Gracze chcą czegoś więcej, niż tylko samej walki. Gracze chcą pełnowymiarowego trybu dla jednego użytkownika, dlatego tak bardzo na niego stawiamy”. Sprawia to, że Tekken 7 ma dodatkowy atut – gracz może w pełni wczuć się w przedstawioną historię.

pobierz_fulll

Tekken 7 Do Pobrania Tekken 7 jest następną częścią jednej z popularnych serii tzw. bijatyk, które rozwija firma Namco. Pracami nad nią kierował Katsushito Harada, który był odpowiedzialny również za wcześniejsze części serii. Po raz kolejni zainteresowani gracze mogą znaleźć się w skórze ulubionych bohaterów i wziąć udział w niesamowitych walkach, które są toczone na pełnych atrakcji arenach, posiadających wątki fabularne. Dla przypomnienia warto zaznaczyć, że Tekken 7 to odsłona serii bijatyk, która swój początek ma w 1994r. Nowa odsłona, cały czas kierowana przez wspomnianego już Haradę, zawiera liczne nowości, ale jednocześnie zachowuje sporo ze znanych już graczom rozwiązań. Można…

Tekken 7

Punkty - 9

9

Punkty

User Rating: Be the first one !

tekken 7 do pobrania spolszczenie
tekken 7 do pobrania spolszczenie

 

tekken 7 do pobrania,tekken 7 pobierz,pobierz tekken 7,tekken 7 po polsku,tekken 7 pl,spolszczenie tekken 7,polonizacja tekken 7,tekken 7 napisy pl,tekken 7 po polsku,tekken 7 za darmo,tekken 7 download,darmowe gry na komputer tekken 7,tekken 7 cracked,tekken 7 torrent,tekken 7 pełna wersja,tekken 7 reloaded,tekken 7 skidrow,tekken 7 pc torrent,tekken 7 warez

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here