Steep Do Pobrania

Stanowi symulator ekstremalnych sportów zimowych stworzony przez firmę Ubisoft.  Dzięki grze trafiasz do świata w którym możesz jeździć na nartach, na snowboardzie, jak również polatać na paralotni razem z innymi graczami. Dużą rolę w Streep pełnią funkcje społecznościowe oraz dzielenie się swoimi osiągnięciami z pozostałymi uczestnikami zabawy.

Symulator sportów zimowych Steep przystosowany jest do gry na platformach PC Windows oraz na innych urządzeniach, a sama rozgrywka jest toczona w świecie otwartym, przedstawiającym rejony Alp oraz Alaski. Są one podzielone na obszerne sektory, w których można jeździć na nartach, snowboardzie, przemierzać stoki narciarskie. W czasie gry i uprawiania danego sportu natknąć się możesz na innych graczy oraz na przygotowane przez autorów gier wyzwania. Najczęściej są to próby czasowe albo zmagania kaskaderskie. Istotne w Steep jest konkurowanie między zawodnikami, pokonywanie ich w rankingach, zdobywanie punktów za zadania i wykonywanie samych zadań, które są rozsiane po całym świecie przedstawionym.

Gracze nie muszą posiadać interakcji z innymi użytkownikami. Mogą również tylko cieszyć się zimowymi widokami oraz samym sportem. W Steep dostępne są cztery dyscypliny i każda z nich posiada indywidualne wyzwania, np. slalom na nartach. Gracze mogą łączyć się w grupy i bawić się razem, ale nie jest to niezbędne. Wspólna zabawa jest możliwa nawet wtedy, kiedy gracze korzystają z innego sprzętu oraz uprawiają inny sport. Dodatkową atrakcją gry jest możliwość eksplorowania ukrytych zakątków świata Steep. Dokonania sportowe w grze mogą zostać uwiecznione, na wszelki wypadek, gdyby inni gracze próbowali przebijać rekordy lub je przebijali. Można wykonywać zdjęcia oraz nagrywać filmowe powtórki, aby potem udostępniać je na portalach społecznościowych.  Z tego powodu graj jest zaopatrzona w edytor nagrań.

W stylach zabawy, jakie są dostępne można wyróżnić: bone collector, Explorer, freerider, freestyler. W opcji Explorer można otrzymać punkty za zalezienie nowych miejsc oraz za zadania, w opcji freestyler otrzymywanie punktów jest łatwiejsze i nie ma znaczenia w jakim momencie gry się jest, w jakim miejscu oraz jaki jest środek transportu gracza, ewolucja i punkty są dostępne. Z kolei bone collector to styl, który spodoba się graczom, którzy lubią wysoką adrenalinę, gdyż nagradzane punktami są tu najtrudniejsze techniki, triki, a także wypadki. W przypadku freerider jest to najbardziej kompleksowy styl rozgrywki w grze. Punkty dostaje się tu podczas jazdy, za linię przejazdu, za skorzystanie z elementów środowiska podczas jazdy, omijanie przeszkód i ewolucje sportowe.

pobierz_fulll

Steep Do Pobrania Stanowi symulator ekstremalnych sportów zimowych stworzony przez firmę Ubisoft.  Dzięki grze trafiasz do świata w którym możesz jeździć na nartach, na snowboardzie, jak również polatać na paralotni razem z innymi graczami. Dużą rolę w Streep pełnią funkcje społecznościowe oraz dzielenie się swoimi osiągnięciami z pozostałymi uczestnikami zabawy. Symulator sportów zimowych Steep przystosowany jest do gry na platformach PC Windows oraz na innych urządzeniach, a sama rozgrywka jest toczona w świecie otwartym, przedstawiającym rejony Alp oraz Alaski. Są one podzielone na obszerne sektory, w których można jeździć na nartach, snowboardzie, przemierzać stoki narciarskie. W czasie gry i uprawiania…

Steep

Punkty - 9

9

Punkty

User Rating: Be the first one !

Steep Do Pobrania SPOLSZCZENIE
Steep Do Pobrania SPOLSZCZENIE

Steep do pobrania,Steep pobierz,pobierz Steep,Steep po polsku,Steep pl,spolszczenie Steep,polonizacja Steep,Steep napisy pl,Steep po polsku,Steep za darmo,Steep download,darmowe gry na komputer Steep,Steep cracked,Steep torrent,Steep pełna wersja,Steep reloaded,Steep skidrow,Steep pc torrent,Steep warez

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here