Sniper Elite 4 Do Pobrania

Sniper Elite odsłania przed graczami czwartą serię strzelanek taktycznych, która kontynuuje Sniper Elite III: Afrika. Fabuła rozgrywa się we Włoszech w roku 1943. Każdy z graczy może wcielić się w rolę snajpera. Zadaniem snajpera jest wspomagać włoski ruch oporu i nadchodzące wojska aliantów, aż do przejęcia kontroli nad całym krajem. Przedstawiony w grze snajper jest doskonale wyszkolony, z doświadczeniem na licznych frontach II wojny światowej. Produkcją serii zajęło się studio Rebellion, mające swoją siedzibę główną Wielkiej Brytanii. Cała seria Sniper Elite kładzie szczególny nacisk na realizm, odtworzenie zachowania się broni, strzelania, trajektorii lotów pocisków, niż wiele innych gier strategicznych tego typu. Dzięki temu gracz w Sniper Elite musi intensywnie planować swoje działania, aby osiągnąć cel.

Postać ze Sniper Elite 4 to w dalszym ciągu Karl Fairburne – znany już z poprzednich części – któremu udało się przedostać z Afryki na Półwysep Apeniński. Jak już wspomniano, jego głównym zadaniem jest wsparcie włoskiego ruchu oporu, wsparcie aliantów oraz przygotowanie gruntu pod przejęcie przez nich przyczółków we Włoszech i walka z broniącymi się na nim niemieckimi dywizjami. W związku z tym Sniper Elite 4 jest przeznaczone przede wszystkim dla osób, które zamiast walczyć z przeciwnikiem oko w oko, wolą wcielać się w snajperów eliminujących wrogie siły z ukrycia.

Kolejna odsłona Sniper Elite pozwala poznać lepsze i szersze rozwiązania, niż widoczne w pierwszych częściach. Pojawił się znacznie szerszy teren działań, nie ma wytyczonej jednej ścieżki osiągnięcia celów. Gracz samodzielnie decyduje  czy pozbycie się wroga ma być ciche, czy głośne. Podobnie, jak w innych grach z cyklu, po raz kolejny wcielamy się w postać Karla Faiburne’a. Tym razem akcja gry rozgrywa się na Półwyspie Apenińskim, gdzie wraz z włoskim ruchem oporu mamy na celu udzielenie wsparcia posuwającym się wojskom aliantów. Osoby, które lubią realistyczne podejście mogą przejść na wyższy poziom trudności – spowoduje to, że strzały z karabinu snajperskiego stają się trudniejsze i wymagają poznania i brania pod uwagę większej ilości elementów, np. ciężaru pocisku, grawitacji, warunków atmosferycznych.

pobierz_fulll

Sniper Elite 4 Do Pobrania Sniper Elite odsłania przed graczami czwartą serię strzelanek taktycznych, która kontynuuje Sniper Elite III: Afrika. Fabuła rozgrywa się we Włoszech w roku 1943. Każdy z graczy może wcielić się w rolę snajpera. Zadaniem snajpera jest wspomagać włoski ruch oporu i nadchodzące wojska aliantów, aż do przejęcia kontroli nad całym krajem. Przedstawiony w grze snajper jest doskonale wyszkolony, z doświadczeniem na licznych frontach II wojny światowej. Produkcją serii zajęło się studio Rebellion, mające swoją siedzibę główną Wielkiej Brytanii. Cała seria Sniper Elite kładzie szczególny nacisk na realizm, odtworzenie zachowania się broni, strzelania, trajektorii lotów pocisków, niż…

Sniper Elite 4

Punkty - 9

9

Punkty

User Rating: Be the first one !

Sniper Elite 4 Do Pobrania SPOLSZCZENIE
Sniper Elite 4 Do Pobrania SPOLSZCZENIE

Sniper Elite 4 do pobrania,Sniper Elite 4 pobierz,pobierz Sniper Elite 4,Sniper Elite 4 po polsku,Sniper Elite 4 pl,spolszczenie Sniper Elite 4,polonizacja Sniper Elite 4,Sniper Elite 4 napisy pl,Sniper Elite 4 po polsku,Sniper Elite 4 za darmo,Sniper Elite 4 download,darmowe gry na komputer Sniper Elite 4,Sniper Elite 4 cracked,Sniper Elite 4 torrent,Sniper Elite 4 pełna wersja,Sniper Elite 4 reloaded,Sniper Elite 4 skidrow,Sniper Elite 4 pc torrent,Sniper Elite 4 warez

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here