For Honor Do Pobrania

Studio Ubisoft Montrel przedstawia sieciową grę akcji z widokiem TPP. Na polach bitewnych przypominających średniowieczne walczą ze sobą Wikingowie, rycerze średniowieczni oraz samuraje. W grze realizm miesza się z większą dawką brutalności, niż w wielu innych grach tego typu. Poza rozgrywką w składzie wieloosobowym For Honor oferuje także kampanie jednoosobowe tzw. single player, jednak nastawiona jest szczególnie na wspólne kampanie wielu graczy.

Świat przedstawiony w grze to świat alternatywny, a wspomniane grupy wojowników grupują się w trzech frakcjach. The Legions to grupa czerpiąca wygląd i styl z rycerzy europejskich, The Warborn to Wikingowie, natomiast The Chosen są odpowiednikami samurajów.  Poza walczącymi świat znajdujący się w grze jest surowy, piękny, ale dziki. Gracz ma możliwość przyglądania się pełnym majestatu budowlom oraz ruinom, a zamieszkujący go ludzie próbują radzić sobie i żyć, pomimo toczącej się wokół wojny. W miarę rozwoju historii okazuje się, że w krainie tysiąc lat temu wydarzyła się katastrofa, która pochłonęła prawie całą cywilizacje – kraje, cesarstwa upadały, płonęły, narody uciekały ze swoich dotychczasowych siedzib. Po katastrofie, z cywilizacyjnych ruin powstały frakcje wojowników, którzy zaczęli z trudem odbudowywać swoje kraje, chcąc jednocześnie odbudować chwałę zmarłych przodków.

Zniszczenia po kataklizmie widać dokładnie dzięki realizmowi oraz przemierzaniu kolejnych pól bitewnych, które oferuje For Honor. Gracz może dołączyć do wybranej przez siebie frakcji – brutalnych Wikingów, niosących śmierć samurajów albo dzielnych rycerzy. Podczas gry można opanować władanie bronią ze średniowiecza, walczyć w szybkich walkach, jak również w skomplikowanych, dłuższych kampaniach bitewnych, tym trudniejszych, że wieloosobowych. Wybrani przez gracza bohaterowie charakteryzują się niezwykłym umiejętnościami, odpowiednim orężem. Najlepsze For Honor pobierz zostało tak zaprojektowane, żeby toczące się w niej walki były jak najbardziej realistyczne i dawały poczucie brania udziału w całym starciu. Istotne jest, że podczas tworzenia gry siłami doradczymi byli prawdziwi mistrzowie sztuk walki oraz zawodowi kaskaderzy, dzięki którym udało się osiągnąć realizm.

pobierz_fulll

For Honor Do Pobrania Studio Ubisoft Montrel przedstawia sieciową grę akcji z widokiem TPP. Na polach bitewnych przypominających średniowieczne walczą ze sobą Wikingowie, rycerze średniowieczni oraz samuraje. W grze realizm miesza się z większą dawką brutalności, niż w wielu innych grach tego typu. Poza rozgrywką w składzie wieloosobowym For Honor oferuje także kampanie jednoosobowe tzw. single player, jednak nastawiona jest szczególnie na wspólne kampanie wielu graczy. Świat przedstawiony w grze to świat alternatywny, a wspomniane grupy wojowników grupują się w trzech frakcjach. The Legions to grupa czerpiąca wygląd i styl z rycerzy europejskich, The Warborn to Wikingowie, natomiast The Chosen…

For honor

Punkty - 9

9

Punkty

User Rating: 5 ( 1 votes)

For Honor Do Pobrania SPOLSZCZENIE
For Honor Do Pobrania

For Honor do pobrania,For Honor pobierz,pobierz For Honor,For Honor po polsku,For Honor pl,spolszczenie For Honor,polonizacja For Honor,For Honor napisy pl,For Honor po polsku,For Honor za darmo,For Honor download,darmowe gry na komputer For Honor,For Honor cracked,For Honor torrent,For Honor pełna wersja,For Honor reloaded,For Honor skidrow,For Honor pc torrent,For Honor warez

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here